یکی از بهترین سرویس های افزایش ممبر کانال و گروه تلگرام که توسط سادیما ارائه می شود ممبر هیدن تلگرام است. که در ادامه به معرفی این روش افزایش اعضا می پردازیم. تلگرام های غیررسمی مانند تلگرام طلایی، موبوگرام و… (که توسط ایرانی ها ساخته شده اند.) می توانند کاربران خود را بدون اجازه عضو کانال تلگرامی شما بکنند. این سرویس افزایش ممبر به علت بدون اجازه بودن آن اد اجباری نام دارد. این روش دارای سه حالت معمولی، سایلنت و هیدن است.

اد اجباری معمولی

در این حالت ممبر ها بصورت عادی و صدا دار افزوده میشوند. بنابراین پس از افزوده شدن به کانال برای آن ها اعلانی تحت عنوان شما عضو کانال شدید ارسال می شود. باتوجه به نحوه اضافه شدن به کانال در این روش، ریزش به نسبت سایر حالت ها بیشتر است.

اد اجباری سایلنت

این حالت تقریبا مشابه حالت معمولی است با این تفاوت که اعلانی جهت اطلاع کاربر بر روی تلگرام وی فرستاده نمی‌شود. همچنین به علت عدم اطلاع کاربر از عضویت خود در درون کانال، ریزش ممبر در این روش نسبت به اد معمولی کمتر است

اد اجباری هیدن

در حالت افزایش ممبر تلگرام بصورت هیدن برخلاف حالت معمولی نه تنها اعلان شما عضو کانال شدید ارسال نمی گردد بلکه کانال موردنظر نیز برای کاربر (ممبر افزوده شده) مخفی است و نمایش داده نمیشود. کاربر به هیچ عنوان از حضور در کانال شما مطلع نمی گردد. بنابراین درحالت ممبر هیدن تلگرام، ریزش بسیار پایین و نزدیک به صفر خواهد بود.

مزایای خرید ممبر هیدن تلگرام

 • ممبر های هیدن خریداری شده کاملا واقعی و ایرانی هستند.
 • با اتفاق نا خوشایند ریزش ممبر روبرو نخواهید شد.
 • هزینه مقرون بصرفه نسبت به سایر روش های افزایش ممبر واقعی.
 • کانال شما می‌تواند در مدت زمان کوتاهی  دارای ممبر زیادی شود.
 • افزایش اعتماد سایر اعضا و در نتیجه افزایش اعتبار کانال.

معایب ممبر هیدن تلگرام

مهم ترین عیب ممبر هیدن پایین آمدن نرخ بازدید پست‌ها است. به دلیل عدم اطلاع کاربران از عضویت خود در این کانال‌ها، طبیعی است که مطالب و پستی‌هایی که در این کانال منتشر می‌شود را هم مشاهده نکنند. به همین علت تعداد بازدید پست در چنین کانال‌‎هایی معمولا پایین است.

مقایسه ممبر هیدن و ممبر فیک تلگرام

تفاوت های جزئی میان این دو روش افزایش ممبر وجود دارد که به آن اشاره می کنیم:

 • در روش فیک ریزش ممبر ها بسیار زیاد تر از روش هیدن است.
 • در روش خرید ممبر فیک اعضا کاملا غیر واقعی هستند اما در روش هیدن اعضا به صورت صد در صد واقعی هستند.
 • ممبرهای فیک ممکن است دارای اسم یا تصویر پروفایل مناسبی نباشند که ممکن است باعث کاهش اعتبار کانال شما شود.

اما شباهت‌هایی هم میان این دو روش وجود دارد که عبارت است از:

 • استفاده از هر دو روش برای بالا بردن اعتبار و تعداد اعضای کانال است.
 • معمولا نرخ تعداد بازدید از پست‌ها در استفاده از هر دو روش‌ بسیار پایین است.
 • ممبرهایی که به روش های فیک و هیدن برای کانال‌ها جذب می‌شوند، دارای هیچ گونه فعالیتی نیستند.

توصیه هایی برای خرید ممبر هیدن تلگرام

پس از خریداری ممبر هیدن تلگرام، شروع به تولید محتوای کنید، محتواهایی که برای اعضایی که در آینده وارد کانال شما می شوند جذاب و مفید باشد.

با روش های مختلف بازدید پست های خودتان را افزایش دهید. چراکه اعضایی که تازه وارد کانال می شوند، متوجه تعدادکم بازدید پست ها به نسبت اعضای کانال نشوند و سریعا آن را ترک نکند. به این منظور می توانید از سرویس افزایش تعداد بازدید پیست تلگرام استفاده کنید.

و در آخر شروع به تبلیغات گسترده تلگرام کنید. در کانال های مختلف بنر و تبلیغ خودتان را پخش کنید. حالا کاربرانی که تبلیغ شما را می بینند پس از ورود و توجه به تعداد مناسب اعضای کانال و پست های جذاب، عضو کانال شما می شوند. در نهایت شما یک کانال با تعداد زیادی ممبر واقعی و فعال دارید که علاقه مند به محتوای شما هستند.